Nowa usługa - elektrostymulacja VitalStim

O nas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej INFANT powstał w 2013 roku. Od tamtego czasu nasza wykwalifikowana kadra pomaga dzieciom z wszelkimi niepełnosprawnościami, a także konsultuje noworodki. Nasza poradnia w Radomiu jest zlokalizowana przy ulicy 11 Listopada 2/4 lok. 3.

Cel naszej działalności to praca z dziećmi w każdym wieku w celu zredukowania problemów związanych z ciężkimi niepełnosprawnościami. Fizjoterapeuci i logopedzi w INFANT pracują z młodymi pacjentami tak, by efekty współpracy był zadowalające.

Poradnia INFANT to także miejsce dla świeżo upieczonych rodziców. W placówce udzielamy profesjonalnych porad, jak dbać o maluszka, a także o jego prawidłowy, harmonijny rozwój. Podczas prowadzenia terapii dla dzieci wykorzystujemy nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny.

Bezpieczeństwo i miła atmosfera

Specjaliści pracujący w naszej poradni to wykwalifikowane osoby z pasją do wykonywanego zawodu. U nas dzieci mogą czuć się bezpiecznie, a w trakcie zajęć zawsze panuje miła atmosfera.

Wielu zadowolonych pacjentów

Dbamy o to, aby zajęcia fizjoterapeutyczne były prowadzone na jak najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalna kadra to gwarancja zadowolenia u każdego pacjenta.

Placówka przyjazna dzieciom

Nasza poradnia w Radomiu jest kompleksowo wyposażona w nowoczesny sprzęt i akcesoria przyjazne dla dzieci. Wystrój sal zajęciowych został stworzony z myślą nawet o najmłodszych pacjentach.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim nowoczesne zaplecze sprzętu rehabilitacyjnego. Jako pierwsi na terenie Radomia prowadzimy kompleksowe usługi rehabilitacji oddechowej u dzieci.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie: Kalos i TPEP®4. To najnowocześniejsze urządzenia medyczne, które umożliwiają wspomaganie pracy dróg oddechowych. Zabiegi w poradni rehabilitacyjnej INFANT są zawsze realizowane pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.

W Poradni INFANT w Radomiu stawiamy wyłącznie na dobro naszych najmłodszych pacjentów. Pracujemy nad poprawą jakości życia małych pacjentów z niepełnosprawnościami.

nasi partnerzy

Współpracujemy z wieloma podmiotami z branży medycznej. Chętnie rozszerzymy swoją współpracę, aby jeszcze lepiej pomagać małym pacjentom.

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych partnerów, napisz: infant.poradnia@gmail.com

sprawdź nasze social media

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek 08:00-19:00
Sobota i Niedziela - zamknięte

ADRES

ul. 11-go Listopada 2/4 lok. 3
Radom, 26-600

© Copyright 2023 Infant. All rights reserved.

Projekt i marketing:

homesunsmile linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram